"Den ņi ling" meditēšanas centrs

Drustos, Raunas novads, LATVIJĀ

 

 

> sākums
english

 

Maitreja

FPMT Maitreja projekta radīta Maitrejas statuja cilvēka izmērā.

Mākslas darba oriģināls tika izveidots ar himalaju tēlnieku palīdzību. Arī augsti lāmas, ieskaitot Viņa Svētība Dalai Lāmu un Lāmu Zopa Rinpoče deva padomus statujas oriģināla izveidošanā. Statuja ir izgatavota no polimēr-sveķiem (poly-resin).

Maitreja būs nākamais buddha kas ievadīs buddhadharmu no jauna pēc tam, kad Šakjamuni buddhas mācības būs pazudušas no šīs pasaules. Piedalīšanās Maitrejas statuju veidošanā rada karmiskas saites, lai mēs varētu satikt Maitreju un saņemt mācības no viņa.

Statuja tika iegādāta par ziedojumiem. Nepieciešami līdzekļi troņa izgatanošanai uz kā sēdēs Maitreja, mantru drukāšanai un “dārglietām”-relikvijām ar kurām tiks pildīta statuja. Kopā nepieciešami - 500 LVL Saziedots - 120 LVL
Pašreiz pietrūkst - 380 LVL (11. nov. 2011)

2012.g. jūnijā centrā ieradās 60cm augsta Tāras statuja, kas pēc Dagri Rinpoče ieteikuma stāvēs Potalakā lai veicinātu centra attīstību. Tāra ir visu buddhu aktivitātes emanācija.

Ši statuja ur Nepālas Newar stilā, nevis tibetas. Lai iedzīvinātu un padarītu spēcīgas šis abas statujas, tas ir jāpilda ar mantrām, relikvijām un citiem svētiem un spēku objektiem, kā arī ar labvēlīgām vielām in dārglietām.

Aicinam piedalīties šinī projektā ziedojot savu laiku sagatavot mantras un pildīt statujas.

Aicinam ziedot arī skaidrā naudā, jeb ar pārskaitījumu uz bankas kontu:
NODIBINĀJUMS TĪRĀ ZEME (reģistrācijas Nr. 40008182114)
Swedbank, SWIFT kods HABALV22
konta nr. LV24HABA0551031372489

Tāra